Oferujemy szeroki wachlarz usług Wybierz kategorie
Szczegółowy opis usługi
Oferta

Rekonstrukcja paznokci

Wykonanie rekonstrukcji paznokcia to zabieg zarówno estetyczny jak i leczniczy, dzięki wykorzystaniu do niego odpowiednich preparatów o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym.

 

Jakie są korzyści podologicznej rekonstrukcji paznokcia?

  • Przywrócenie naturalnego kształtu i wyglądu paznokcia. Dzięki podologicznej rekonstrukcji paznokcia pacjenci mogą cieszyć się pięknym i zdrowym paznokciem, który wygląda naturalnie i nie wyróżnia się spośród innych paznokci.
  • Eliminacja bólu i dyskomfortu. Uszkodzony lub chorobowo zmieniony paznokieć może powodować ból i dyskomfort. Dzięki podologicznej rekonstrukcji pacjenci mogą pozbyć się tych nieprzyjemnych dolegliwości.
  • Poprawa higieny paznokci. Uszkodzony lub chorobowo zmieniony paznokieć może stanowić siedlisko dla bakterii i grzybów, co zwiększa ryzyko infekcji. Dzięki podologicznej rekonstrukcji paznokcia, pacjenci mogą poprawić higienę swoich paznokci i zmniejszyć ryzyko infekcji.
  • Możliwość powrotu do aktywności fizycznej. Uszkodzony lub chorobowo zmieniony paznokieć może ograniczać aktywność fizyczną pacjenta. Dzięki podologicznej rekonstrukcji pacjenci mogą wrócić do swoich ulubionych aktywności bez żadnych ograniczeń.

  • Zwiększenie pewności siebie. Piękny i zdrowy paznokieć może wpłynąć pozytywnie na samopoczucie pacjenta i zwiększyć jego pewność siebie.

Rekonstrukcja paznokci

+48 535 100 195

kontakt@helsemedica.pl

Podologia/Ortopedia/Ortopodologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 98/u3

Chirurgia/Flebologia/Medycyna Estetyczna/Fizjoterapia/Uroginekologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 100/u6

Masz pytania? Napisz do nas