Poznaj Helse Medica Kilka słów o naszej klinice

W Helse Medica znajdziesz ofertę wielu nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej oraz  uzyskasz kompleksową pomoc z zakresu podologii, flebologii, fizjoterapii oraz wybranych zabiegów chirurgicznych i badań diagnostycznych.

Chcesz mądrze zadbać o siebie, odmłodzić swoją twarz czy wyszczuplić sylwetkę? 

Szukasz pomocy z powodu wstydliwych problemów takich jak blizny, hemoroidy, żylaki, nadpotliwość czy chrapanie? Masz wady postawy czy problemy ze stopami? 

Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości i bezpieczeństwie zabiegów oraz miłej atmosferze - jesteś na dobrej drodze. Zapoznaj się z ofertą Helse Medica i skontaktuj się z nami jak najszybciej.

O nas
O nas - Co warto wiedzieć o helse medica

Kompleksowo zadbasz o swój wygląd i zdrowie Dzięki naszej opiece

Helse Medica to już ponad 5 tysięcy zadowolonych pacjentów i blisko 4,5 tysiąca pozytywnych ocen i komentarzy. Do naszych pacjentów podchodzimy kompleksowo, planujemy całościowe terapie, szukamy źródła problemu zamiast skupiać się wyłącznie na tym, co widoczne. Do każdego przypadku podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i empatią już od pierwszej wizyty.

Nasz zespół Gwarantem najwyższej jakości usług

Gwarantem najwyższej jakości usług jest przede wszystkim nasz zespół - doświadczeni, doskonale wykwalifikowani specjaliści, którzy stale rozwijają swoje umiejętności i bez obaw podejmują się nowych wyzwań. Właścicielami kliniki są podolog Jolanta Kopeć oraz lekarz chirurg Victor Szymasiuk, którzy od ponad 10 lat z powodzeniem pomagają trójmiejskim pacjentom.

 O nas - Laser Fotona laser nowej generacji

Chirurgia/Flebologia/Medycyna Estetyczna/Uroginekologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 100/u6

Jeśli interesuje cię wizyta chirurgiczna, usuwanie żylaków, terapia nietrzymania moczu lub chirurgia estetyczna 

zadzwoń +48 535 100 195

zawsze możesz napisac maila: kontakt@helsemedica.pl