Czym jest Laser FotonaKluczowe zalety

  • szeroki zakres możliwości
  • spektakularne efekty odmładzające
  • wyjątkowa skuteczność i precyzja działania
  • bezinwazyjne i bezpieczne leczenie
  • szybka rekonwalescencja
  • innowacyjne rozwiązania

Laser Fotona -  skuteczność / filmy youtube

Wyjątkowa skuteczność Na czym polega

Skuteczność lasera FOTONA polega na połączeniu dwóch długości fal lasera Er:YAG (erbowo-yagowej) i Nd:YAG (neodymowo-yagowego).

 

Energia Er:YAG działa z mikromilimetrową precyzją i niewielkim przewodnictwem cieplnym, ograniczając do minimum niepożądane efekty oraz czas rekonwalescencji. Tej wiązki używamy m.in. w peelingu laserowym czy leczeniu chrapania.

 

Laser Nd:YAG głęboko penetruje skórę wywołując efekty termiczne bez uszkadzania jej powierzchniowych warstw. Stosujemy go m.in. przy usuwaniu owłosienia, zamykaniu naczynek oraz zabiegach podologicznych.

Wszechstronne działanie na każdym rodzaju skóry

Mamy też procedury łączące obie wiązki w jednej aplikacji, co umożliwia wszechstronne działanie na różnych głębokościach skóry i daje spektakularne efekty odmładzające i wyszczuplające. Tego sposobu używamy m.in. w zabiegach Endoliftingu 4D® i 6D oraz w TightSculptingu.

 

Fotona to laser, który został wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii, które gwarantują najwyższy poziom kontroli nad przebiegiem zabiegu, ponadprzeciętną skuteczność i szybkość leczenia.

Laser Fotona - Wszechstronne działanie

Efekty po użyciu lasera Fotona

Zanim skorzystasz z lasera Fotona

Przygotowanie do zabiegu

W trosce o zdrowie naszych pacjentów i  efekty estetyczne i medyczne, przed każdym zabiegiem laserem Fotona odbywa się konsultacja lekarska, podczas której jest przeprowadzany wywiad medyczny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz  jest omawiany przebieg i spodziewane efekty proponowanej terapii.

W trakcie zabiegu

Podczas zabiegu, w momencie strzału lasera, pacjent może odczuwać dyskomfort w postaci kłucia czy pieczenia. W sytuacji, gdy jest to konieczne, u bardziej wrażliwych osób lekarz lub specjalista proponuje przed zabiegiem zastosowanie delikatnego miejscowego znieczulenia.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień i lekki obrzęk, które powinny ustąpić w ciągu kilku godzin, czasem dni. W zależności od rodzaju przeprowadzonego zabiegu nasi specjaliści doradzą jakie środki należy zastosować w domu, by rekonwalescencja przebiegała jak najszybciej.

Przeciwwskazania do laseroterapii

Choć nowoczesne zabiegi laserowe cieszą się dużą popularnością ze względu na ich skuteczność, bezpieczeństwo i krótki okres rekonwalescencji, nie są dla wszystkich. Podstawowymi przeciwwskazaniami są ciąża i karmienie piersią, nowotwór, padaczka, niektóre choroby hormonalne i endokrynologiczne oraz przyjmowanie niektórych leków i ziół. W takich sytuacjach zachęcamy pacjentów do kontaktu z naszą kliniką i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań.

 

Najwyższa wydajność i wygoda idą w parze

Ergonomicznie zaprojektowane ramię Rotoflex do zabiegów laserem erbowym

Wiązka TOP-HAT zapewniająca równomierny rozkład energii

Technologia dwóch długości fali lasera dla poszerzonego zakresu zabiegów

Podwójny system kontroli energii EFC, zapewniający precyzję i bezpieczeństwo zabiegu laserem

Bogata gama głowic i skanerów, gwarantująca maksymalną uniwersalność

System VSP zapewniający szeroki zakres trybów leczenia

Laser Fotona -  wydajność i wygoda idą w parze

Laser FOTONA to najbardziej wszechstronne urządzenie wykorzystywane w medycynie. Jego uniwersalizm pozwala lekarzom wielu dziedzin na przeprowadzanie szeregu różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, flebologii, chirurgii, dermatologii, ginekologii estetycznej i kosmetologii.

+48 535 100 195

kontakt@helsemedica.pl

Podologia/Ortopodologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 98/u3

Chirurgia/Flebologia/Medycyna Estetyczna/Uroginekologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 100/u6