Oferujemy szeroki wachlarz usług Wybierz kategorie
Szczegółowy opis usługi
Oferta

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Jeśli cierpisz z powodu bólu stóp, kolan, kręgosłupa lub innych części ciała, nasza oferta indywidualnych wkładek ortopedycznych pomoże Ci poprawić swoje zdrowie i komfort.

Helse Medica oferuje dobór indywidualnych wkładek ortopedycznych, które są dostosowane do Twoich potrzeb i specyficznych problemów zdrowotnych. Nasz zespół specjalistów to wykwalifikowani eksperci, którzy diagnozują i leczą różne problemy związane z biomechaniką chodu.

 Nasza oferta obejmuje szereg różnorodnych procedur, w tym analizę biomechaniczną chodu, dobór odpowiedniego obuwia ortopedycznego, a także indywidualne dobieranie wkładek ortopedycznych. Dzięki tym usługom będziesz mógł cieszyć się lepszym zdrowiem i większą wygodą w codziennym życiu.

Jeśli cierpisz z powodu bólu stóp, kolan, kręgosłupa lub innych części ciała, nasze indywidualne wkładki ortopedyczne pomogą Ci poprawić komfort i zdrowie. Nie czekaj, zacznij dbać o swoje zdrowie już teraz! Umów się na wizytę w Helse Medica pozwól nam pomóc Ci osiągnąć lepsze zdrowie.

Chirurgia/Flebologia/Medycyna Estetyczna/Uroginekologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 100/u6

Jeśli interesuje cię wizyta chirurgiczna, usuwanie żylaków, terapia nietrzymania moczu lub chirurgia estetyczna 

zadzwoń +48 535 100 195

zawsze możesz napisac maila: kontakt@helsemedica.pl