Zdrowie i piękno to pierwszy krok do szczęścia

W naszej klinice szwedzkie motto „nie za dużo, nie za mało” to recepta na piękno i zdrowie. Koncentrujemy się na naturalności i autentyczności, zdrowej cerze i zadbanym ciele. Szeroki wachlarz usług i zabiegów zapewnia naszym pacjentom kompleksową opiekę w drodze do osiągnięcia poczucia komfortu i szczęścia.

Kilka zdań wstępu o naszej klinice

Dzięki naszej opiece, pacjenci mogą kompleksowo zadbać o swój wygląd i zdrowie. 

 

W Helse Medica znajdziesz ofertę wielu nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej oraz  uzyskasz kompleksową pomoc z zakresu podologii, flebologii, fizjoterapii oraz wybranych zabiegów chirurgicznych i badań diagnostycznych.

 

Gwarantem wysokiej jakości usług jest przede wszystkim nasz zespół - doświadczeni,  wykwalifikowani specjaliści, którzy stale rozwijają swoje umiejętności i bez obaw podejmują się nowych wyzwań.

Czytaj więcej

Wysokiej klasy sprzęt

W naszej klinice poznasz działanie lasera FOTONA Dynamis SP, który pomaga skutecznie rozwiązać wiele problemów zdrowotnych i estetycznych..

Najlepsi specjaliści

Reprezentuje nas doświadczony zespół profesjonalistów: dyplomowany kosmetolog i podolog, magister fizjoterapii, lekarz chirurg oraz specjalista medycyny estetycznej.

Innowacyjne zabiegi

Bogata oferta umożliwia przeprowadzenie różnych zabiegów opóźniających i łagodzących objawy starzenia, przywracających zdrowy wygląd i leczących wiele problemów.

Wysoka jakość usług

Dzięki opiece naszej doświadczonej kadry pasjonatów i praktyków poczujesz się wyjątkowo. W kwestii zdrowia i urody warto postawić na najwyższą jakość.

Laser Fotona Cała klinika w jednym laserze

FOTONA to globalny lider technologii laserowych umożliwiający wykonywanie szerokiego spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz chirurgii. 

 

Uniwersalizm lasera pozwala naszym lekarzom i specjalistom na przeprowadzanie szerokiego wachlarza zabiegów:

  • na całym obszarze ciała (zamykanie naczynek, usuwanie blizn, modelowanie ciała i redukcja tkanki tłuszczowej),
  • w wewnętrznych partiach ciała (leczenie chrapania i hemoroidów, wewnątrzżylne usuwanie żylaków),
  • na twarzy i głowie, w tym nawet we wrażliwych miejscach - na powiekach, skórze wokół oczu i ust czy szyi (odmładzanie i poprawa wyglądu skóry, usuwanie przebarwień i blizn potrądzikowych, pobudzenie mieszków włosowych na skórze głowy).
Czytaj więcej

Oferujemy szeroki wachlarz usług Wybierz kategorie

Chirurgia podologiczna

Chirurgia podologiczna to dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką schorzeń stóp i paznokci. W ramach specjalizacji chirurgia podologiczna, nasza klinika oferuje szeroki zakres usług.

Flebologia

Leczenie flebologiczne to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami układu żylnego. Leczenie flebologiczne może pomóc w zapobieganiu żylakom, obrzękom i bólowi kończyn dolnych oraz poprawić krążenie krwi.

Podologia

Podologia to dziedzina medycyny zajmująca się badaniem, diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz zniekształceń stóp, a także profilaktyką i korektą w celu utrzymania zdrowia stóp.

Chirurgia estetyczna

W ramach chirurgii estetycznej oferujemy innowacyjne zabiegi LIP LIFT- czyli chirurgicznego trwałego powiększania i modelowania ust oraz blefaroplastykę-plastykę powieki górnej i dolnej

Indywidualne wkładki ortopedyczne

Indywidualny dobór wkładek ortopedycznych może przynieść wiele korzyści dla zdrowia i komfortu pacjenta. Dostosowanie wkładek ortopedycznych do indywidualnych potrzeb pozwala na poprawę postawy ciała, zmniejszenie bólu stóp, kolan i kręgosłupa.

Zabiegi laserowe

Procedury FOTONA Dynamis SP to najszerszy zakres ablacyjnych i nieablacyjnych zabiegów, jakie może zaoferować jeden system. Zabiegi laserowe to minimalna inwazyjność i spektakularne efekty.

Chirurgia naczyniowa

W ramach chirurgii naczyniowej oferujemy zabieg minifleboktomi, usuwania naczynek, oraz hybrydowe usuwanie żylaków będące połączniem minifleboktomi i laserowego usuwania żylaków.

Konsultacje lekarskie

Nasi specjaliści z troską i zaangażowaniem zaopiekują się każdym, kto potrzebuje konsultacji u kardiologa, chirurga onkologa czy chirurga ogólnego.

Leczenie nietrzymania moczu

Leczenie nietrzymania moczu przy użyciu Lasera Fotona to innowacyjna metoda leczenia problemów związanych z nietrzymaniem moczu. Leczenie laserowe jest skuteczną i bezpieczną metodą, która przynosi długotrwałe efekty.

Chirurgia ogólna

Oferujemy wybrane zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej oraz podologicznej. W naszej klinice znajduje się nowoczesne ambulatorium dostosowane do przeprowadzenia wielu zabiegów.

Biomechanika chodu

Biomechanika chodu to dziedzina nauki zajmująca się badaniem ruchu i funkcjonowania stawów, mięśni i kości podczas chodzenia. Korzystanie z usług specjalisty od biomechaniki chodu może pomóc pacjentom odzyskać pełnię sprawności oraz zwiększyć ich komfort życia.

Łagodzenie stanów zapalnych

Używając Lasera Fotona ze specjalną końcówką MarcCo łagodzimy stany zapalne mięśni. Końcówka wykazuje szczególną skuteczność w leczeniu endometrium.

Umów się bez wychodzenia z domuNic prostszego

Doświadczeni specjaliści i nowoczesny sprzęt to dla naszych pacjentów gwarancja  efektów zabiegowych oraz  poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu!

Pokaż formularz rejestracyjny

+48 535 100 195

kontakt@helsemedica.pl

Podologia/Ortopodologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 98/u3

Chirurgia/Flebologia/Medycyna Estetyczna/Uroginekologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 100/u6