Oferujemy szeroki wachlarz usług Wybierz kategorie
Szczegółowy opis usługi
Oferta

Frakcyjne odmładzanie z elementami ablacji SMOOTH

Co to jest frakcyjne odmładzanie z elementami ablacji SMOOTH?

Frakcyjne odmładzanie z elementami ablacji SMOOTH to nowoczesna metoda rewitalizacji skóry, która wykorzystuje laser Fotona. Technologia ta polega na stymulowaniu produkcji kolagenu i elastyny w skórze, poprawie jej jędrności oraz wygładzeniu drobnych zmarszczek. Frakcyjne odmładzanie z elementami ablacji SMOOTH to jednocześnie metoda usuwania blizn, rozstępów i przebarwień.

 

Jak działa frakcyjne odmładzanie z elementami ablacji SMOOTH?
W przypadku frakcyjnego odmładzania z elementami ablacji SMOOTH, laser Fotona wykorzystuje pulsacyjne światło o wysokiej energii do precyzyjnego odparowania warstw skóry. W wyniku tego procesu dochodzi do stymulacji fibroblastów, które produkują nowy kolagen i elastynę. Nowa, zdrowsza skóra zastępuje starą, a proces ten jest wspomagany przez naturalne procesy regeneracji organizmu.

 

Czy zabieg jest bezbolesny?
Zabieg frakcyjnego odmładzania z elementami ablacji SMOOTH z zastosowaniem lasera Fotona może być nieco odczuwalny, ale w klinice oferujemy znieczulenie miejscowe w postaci kremu, dzięki któremu pacjent nie odczuje dyskomfortu.

 

Ile trwa sam zabieg?
Czas trwania zabiegu zależy od obszaru, który jest poddawany działaniu lasera. Średnio zabieg trwa około 30-60 minut.

 

Czy po zabiegu wymagana jest rekonwalescencja?
Tak, po zabiegu konieczne jest zachowanie ostrożności w celu uniknięcia zakażeń i uszkodzeń skóry. Pacjent może odczuwać lekkie zaczerwienienie i obrzęk skóry, który zanika w ciągu kilku dni po zabiegu.

 

Jakie efekty można uzyskać po zabiegu?
Efekty zabiegu są widoczne po kilku dniach i polegają na poprawie jędrności, elastyczności oraz wygładzeniu skóry. Dodatkowo, zabieg może zmniejszyć widoczność blizn, rozstępów i przebarwień.

 

Czy zabieg jest bezpieczny?
Frakcyjne odmładzanie z elementami ablacji SMOOTH z zastosowaniem lasera Fotona jest bezpieczne, gdy wykonywane jest przez doświadczonych specjalistów. Przed zabiegiem pacjent zostanie dokładnie przebadany, aby upewnić się, że nie ma przeciwwskazań.

Chirurgia/Flebologia/Medycyna Estetyczna/Uroginekologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 100/u6

Jeśli interesuje cię wizyta chirurgiczna, usuwanie żylaków, terapia nietrzymania moczu lub chirurgia estetyczna 

zadzwoń +48 535 100 195

zawsze możesz napisac maila: kontakt@helsemedica.pl