Oferujemy szeroki wachlarz usług Wybierz kategorie
Szczegółowy opis usługi
Oferta

Ednolifting 4D

Czym jest Ednolifting 4D?

Ednolifting 4D to nowoczesna metoda rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, wykorzystująca zaawansowany laser Fotona. Dzięki tej metodzie możliwe jest odmłodzenie skóry oraz poprawa jej elastyczności i napięcia.

 

Jak działa Ednolifting 4D?

Ednolifting 4D działa na zasadzie pobudzania skóry do regeneracji i produkcji nowego kolagenu. Laser Fotona wykorzystuje dwie fale laserowe, które działają na różnych głębokościach skóry, co pozwala na równoczesną stymulację produkcji kolagenu w różnych warstwach skóry.


Jakie są główne korzyści z Ednoliftingu 4D?

Głównymi korzyściami z Ednoliftingu 4D są widoczne efekty odmłodzenia skóry, poprawa jej elastyczności i napięcia oraz redukcja widoczności zmarszczek i linii mimicznych. Zabieg ten również poprawia koloryt skóry, usuwa przebarwienia i poprawia ogólny wygląd skóry.

 

Jak wygląda zabieg Ednoliftingu 4D?

Zabieg Ednoliftingu 4D jest wykonywany przy użyciu lasera Fotona. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać delikatne mrowienie lub ciepło, ale jest to zwykle dobrze tolerowane. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji.

 

Ile trwa zabieg i ile sesji jest potrzebnych?

Zabieg Ednoliftingu 4D trwa zwykle od 30 do 60 minut, w zależności od obszaru, który ma być poddany zabiegowi. Zalecamy serię 4-6 zabiegów, w odstępach 2-4 tygodniowych, aby uzyskać najlepsze efekty.

 

Kto może skorzystać z Ednoliftingu 4D?

Ednolifting 4D jest odpowiedni dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry, zwłaszcza jeśli mają zmarszczki, utratę jędrności skóry, przebarwienia lub nierówny koloryt skóry. Zabieg jest bezpieczny i skuteczny dla większości osób, jednakże przed zabiegiem zalecamy skonsultowanie się z doświadczonym lekarzem.

 

Czy Ednolifting 4D jest bolesny?
Zabieg Ednoliftingu 4D jest zwykle bezbolesny lub powoduje jedynie delikatne mrowienie lub ciepło, które są dobrze tolerowane przez pacjenta. W przypadku osób o wrażliwej skórze lub niskim progu bólowym, można zastosować krem znieczulający przed zabiegiem.

 

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do zabiegu Ednoliftingu 4D?

Tak, istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu Ednoliftingu 4D, takie jak ciąża, karmienie piersią, choroby skóry, choroby autoimmunologiczne, choroby układu krążenia, cukrzyca, choroby onkologiczne, stosowanie leków fotouczulających oraz stosowanie leków przeciwzakrzepowych.

 

Jak długo utrzymują się efekty Ednoliftingu 4D?

Czas utrzymywania się efektów Ednoliftingu 4D zależy od wielu czynników, takich jak styl życia, dieta, genetyka, a także indywidualna skłonność do starzenia się skóry. Jednakże zwykle efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy, a następnie zalecamy powtórzenie zabiegu w celu utrzymania optymalnych rezultatów.

 

 

Chirurgia/Flebologia/Medycyna Estetyczna/Uroginekologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 100/u6

Jeśli interesuje cię wizyta chirurgiczna, usuwanie żylaków, terapia nietrzymania moczu lub chirurgia estetyczna 

zadzwoń +48 535 100 195

zawsze możesz napisac maila: kontakt@helsemedica.pl