Oferujemy szeroki wachlarz usług Wybierz kategorie
Szczegółowy opis usługi
Oferta

Dietetyka

Czy starasz się zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale nie wiesz, od czego zacząć? Czy czujesz się zagubiony w świecie sprzecznych informacji na temat diety i zdrowego odżywiania? Jeśli tak,  w Helse Medica możemy Ci pomóc.

 

Nasza klinika w oferuje profesjonalne usługi dietetyka, które pozwolą Ci osiągnąć swoje cele żywieniowe i poprawić swoje zdrowie. Nasz wykwalifikowany dietetyk dostosuje indywidualny plan żywieniowy do Twoich potrzeb i stylu życia, aby zagwarantować, że jest on dla Ciebie realny i trwały.

 

Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, zbudować masę mięśniową, czy poprawić swoje zdrowie ogólne, nasz dietetyk będzie tam dla Ciebie, aby Ci pomóc i wesprzeć Cię na każdym kroku. Będziesz mieć dostęp do wiedzy i narzędzi, które pomogą Ci lepiej rozumieć swoje ciało i potrzeby żywieniowe.

 

Nie czekaj, zacznij swoją przygodę z zdrowym i zrównoważonym odżywianiem już dziś! Umów się na wizytę w naszej klinice i pozwól nam pomóc Ci osiągnąć swoje cele żywieniowe i poprawić swoje zdrowie.

Dietetyka
Nasza dietetyczka zaprasza na konsultacje

+48 535 100 195

kontakt@helsemedica.pl

Podologia/Ortopedia/Ortopodologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 98/u3

Chirurgia/Flebologia/Medycyna Estetyczna/Fizjoterapia/Uroginekologia
80-180 Gdańsk
ul. Warszawska 100/u6

Masz pytania? Napisz do nas